Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,057 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Strisha horizontale te verdha dhe blu: do te jete kjo bluza e trete e Interit?

FOTO – Strisha horizontale te verdha dhe blu: do te jete kjo bluza e trete e Interit?
Inter Club Staff

Dy bluzat e para te Interit jane prezantuar tashme, tani e ka radhen bluza e trete e zikalterve.

Sipas asaj qe zbulohet perpara kohe nga faqja e internetit e specializuar per publikimin e bluzave perpara prezantimeve, FootyHeadlines.com, mund te jete kjo bluza e trete e Interit: pjesa e siperme do te jete nje blu e qarte me strisha te holla vertikale jeshile. Ndersa pjesa e poshtme do te jete e kunderta, sfondi jeshil dhe viza te holla horizontale ne blu. Bie ne dukje stema e Interit ngjyre e bardhe e ridizenjuar, ne te njejten ngjyre sa Pirelli dhe sponsori teknik Nike. Kjo bluze pritet te prezantohet ne shtator.

inter-16-17-third-kit-2

Pamje e bluzes nga perpara.

inter-16-17-third-kit-3

Pamje e bluzes nga perpara, pjesa e gjoksit.

inter-16-17-third-kit-4

Pjesa e stemes e bluzes se trete.

Inter maglia 35

Pamje e bluzes nga perpara, e veshur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.