Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

2,697 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fox Sport – Ja motivet e deshtimit te marveshjes me Marcelino:

Fox Sport – Ja motivet e deshtimit te marveshjes me Marcelino:
Juxhin Nebiaj

Marcelino Garcia Toral te premten ishte virtualisht trajneri me i ri i Inter. Kishte kaluar te gjithe rivalet per garen e pankines se Inter, por dicka nuk shkoj ashtu sic pritej. Motivi i deshtimit te kesaj marveshjeje qe cuan Interin te zgjidhte Pioli e ka treguar Fox Sport: “Ish tekniku i Villareal kerkonte shume. Kushtet e tij ishin te rend per Inter, qe ne kete moment te veshtire nuk munden te plotesonin kerkesat e Marcelino. Pervec kerkeses ekonomike 3,5 milion euro ne sezon ajo cka e coj kete marveshje te deshtonte ishte dicka tjeter. Marcelini kerkoj te merte me vete te gjith stafin e tij, dhe te kishte fleten e bardh ne merkato. Ne hyrje dhe ne dalje. Pra Spanjolli provoj: Ose gjithcka ose asgje. Ne fund Inter zgjodhi Piolin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.