Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fredy Guarin, edhe Galatasary mbetet ne dritare: Aysal kerkon perforcime, ne sulm nese nuk gjendet akord me Valencian…

Fredy Guarin, edhe Galatasary mbetet ne dritare: Aysal kerkon perforcime, ne sulm nese nuk gjendet akord me Valencian…
Bujar Berishaj

Perforcime te kerkuara per Galatasarayn e Prandellit.

Presidenti i klubit nga Stambolli, Uanl Aysal, ka pranuar sinqerisht se ekipi ne duart e Cesare Prandelli nuk eshte i kompletuar dhe shpreson per perforcime ne oret e fundit te merkatos: “Mungojne lojtar, dhe mbi te gjitha per sulmin, dhe jemi duke bere gjithcka per te mbuluar hapesirat. Nese nuk do kemi sukses do te kete probleme serioze per ne.”

Mes emrave te avancuar te oreve te fundit, fiksohet ai i Fredy Guarin, mesfushor ne largim nga Inter. Cimbom mbetet ne dritare duke pritur lajme mbi frontin Valencia: klubi iberik eshte ne faza te negociatave me Interin per blerjen e kolumbianit, por ne rast se nuk gjindet nje akord, eshte Galatasaray qe ne oret e fundit mund te provoj blerjen perfundimtare me nje oferte zyrtare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.