Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

885 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

From UK – United, ne kerkim te nje mbrojtesi: Skriniar ne liste! Ja oferta e mundshme e Mout…

From UK – United, ne kerkim te nje mbrojtesi: Skriniar ne liste! Ja oferta e mundshme e Mout…
Inter Club Staff

Ne Manchester eshte e ndaluar te gabohet perseri aq rende sa u gabua nje vit me pare. 

Po flasim per Victor Lindelof qe u ble per nje shume te cmendur nga Benfica, por ne fund doli nje flop per Manchester United.

E keshtu, klubi nga Manchester ndodhet perseri ne te njejten pike si nje vit me pare: problemi per tu zgjidhur eshte qendra e mbrojtjes sepse pikerisht aty ka nje diference shume te madhe me Manchester City, per te mos folur edhe per repartet e tjera.

Jose Mourinho duket se ka perpiluar nje liste te gjate me lojtare qendermbrojtes te nje cilesie teper te larte ku ben pjese edhe nje lojtar i Interit.

Ne maje te kesaj liste eshte Jose Gimenez, por Mou e di shume mire se sa e pamundur do te jete qe lojtari te rrembehet nga Atletico qe nuk e leshon lehte.

Prandaj Jose Mourinho ka perpiluar kete liste qe ja ka dorezuar drejtuesve te United – sipas asaj qe thote tabloidi anglez Express – dhe po shikon per mundesi te tjera merkatoje.

Ai qe bie ne sy ne liste edhe prezenca e Milan Skriniar bashke me Kalidou Koulibaly, Caglar Soyuncu, Raphael Varane, Jerome Boating e Alessio Romagnoli. an Skriniar, Caglar Soyuncu, Raphael Varane, Jerome Boating dhe Alessio Romagnoli.

Ne Angli tregojne se Manchester United per Milan Skriniar mund te paguaje 60 milione euro, por kjo shume eshte shume larg kerkesave te Interit qe ne fakt ne kete sesion merkatoje e cileson totalisht te pashitshem sllovakun.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.