Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fuqia madheshtore e nje njeriu si Mourinho: Me vetem nje gjest arriti te shkaterronte naten e…

Fuqia madheshtore e nje njeriu si Mourinho: Me vetem nje gjest arriti te shkaterronte naten e…
Ardis
  • On 09/11/2018, 20:38

Edicioni ditor i Repubblica-s perqendrohet ne fuqine mediatike te Jose Mourinho-s, qe i cili vetem me nje gjest, ne fund te ndeshjes, ne Juventus Stadium ka anulluar gjithcka qe kishte ndodhur me pare ne terrenin e lojes, duke perfshire edhe nje gol shume te bukur te Ronaldo-s.

“Maska e Mou, zgerdheshja e futbollit te tij te paedukate, gjuha prej aktori e nje trupi te mencur dhe te pabese jane vene ne qender te vemendjes ne pak sekonda ne nje ndeshje te pabesueshme”.

“Ja dhe fuqia edhe e demshme e Jose Mourinho-s, njeriu i vesheve te medhenj: arriti te shkaterroje mediatikisht nje gol te mrekullueshem te nje futbollisti te madhe, Cristiano Ronaldo, dhe te turbulloje nje event unik dhe te rralle, humbja e Juventus-it”.

“Sepse kur Mou del ne skene gjithcka zhduket. Epilogu i JuventusManchester United ishte i lig ne perballjen me skuadren me te urryer ne Itali deri tek trajneri me i urryer ne bote, gjithcka shume aktuale ne keto kohe te njerezve te urryer seriale”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.