Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

2,041 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabigol, flet agjenti: “Inter nje projekt i mahnites. Suning deshiron te veproj si Chelsea e Manchester City”.

Gabigol, flet agjenti: “Inter nje projekt i mahnites. Suning deshiron te veproj si Chelsea e Manchester City”.
  • On 05/09/2016, 12:50

Pak dite pas mbylljes se marveshjes me Gabigol, agjenti i brazilianit Wagner Ribeiro ka  folur per mikrofonat e Radio Bandeirantes per motivin e kesaj zgjedhjeje: “Juventus kishte vetem nje propozim e priste pergjigjen tone, askush nuk foli me ne. Ndersa tek Inter e ndjem menjehere vleren e fanelles, presidenti erdhi per drek me ne, na tha se deshironte te fliste me Gabriel qe ta bindete. Drejtuesit e rinje me kan then se deshirojne te bejne me Inter ashtu sic po vepron Manchester City e Chelsea. Projekti i tyre ishte i mbrekullueshem e Gabriel do jete nje protagonist i madh. Deshiron te bej Inter skuadren me te mire ne Europe. Blen Joao Mario per 45 milion euro dhe Gabigol. Edhe Frank de Boer e ka vleresuar shume Gabriel, ka dashur te flas me te dhe me te personalisht”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.