Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 22, 2020

Scroll to top

Top

1,669 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabigol-Inter, familja e ngazellyer per projektin. Deri ne perfundim te Olimpiades…

Gabigol-Inter, familja e ngazellyer per projektin. Deri ne perfundim te Olimpiades…
Bujar Berishaj

Inter vazhdon presingun per Gabigol dhe konfirmon oferten prej 25 milione euro per te blere lojtarin e Santos.

Per ta raportuar kete eshte Sky Sport, sipas te cileve familja eshte e lumtur per projektin e klubit zikalter per lojtarin dhe oferta pelqehet por deshiron te pres edhe oferten e klubeve tjera, per te vendosur me qetesi deri ne perfundimin e Lojerave Olimpike.

Nderkohe oferta e Interit eshte shqyrtuar me kujdes para ndeshjes mes Brazilit dhe Afrikes se Jugut nga agjenti Wagner Ribeiro dhe nga babai i Gabigol ashtu edhe sic shihej ne fotot e kanalit televiziv.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.