Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

567 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabigol, mbetet e gjalle hipoteza e huazimit. Nderkohe Pioli ka nje deshire: ti jape me shume minuta…

Gabigol, mbetet e gjalle hipoteza e huazimit. Nderkohe Pioli ka nje deshire: ti jape me shume minuta…
Inter Club Staff

Ne pritje te Janarit, diskutimi Gabigol meriton nje sesion me vete.

Me ardhjen e agjentit te tij ne Itali do te meret vesh me shume, por hitpoteza e huazimit nuk po shuhet. Pioli deshiron te largoje disa sulmues dhe sipas Gazzetta dello Sport ka nje motiv te qarte: tekniku zikalter dehsiron ti jape me shume hapsire baby Pinamonti. Edhe pse tifozet zikalter tashme e kane zgjedhur beniaminin e tyre: Ai eshte Gabriel Barbosa!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.