Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

3,478 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabigol: “Me Benficen tratativa e minutes se fundit. Objektivi eshte te bej mire ketu per tu rikthyer me i forte tek Inter. Falenderoj gjithe tifozet zikalter”.

Gabigol: “Me Benficen tratativa e minutes se fundit. Objektivi eshte te bej mire ketu per tu rikthyer me i forte tek Inter. Falenderoj gjithe tifozet zikalter”.
Juxhin Nebiaj

Gabriel Barbosa, pas kalimit tek Benfica, ka folur ne mikrofonat e Premium Sport” |Jam i lumtur qe me erdhi nje shans per te treguar aftesite e mia. Oferta erdhi dje ne oren 15:00 dhe deri ne ate moment nuk kishte asnje oferte tjeter zyrtare.  Obiektivi eshte te luaj sa me shume ketu ne Portugali, te bej mire e te rikthehem tek Inter. Nuk e di cfare nuk funksionoj tek zikaltrit, por ju garantoj qe gjithmone kam dhen maksimumin. Dua te falenderoj te gjithe tifozet zikalter per mbeshtetjen dhe dashurine qe me kane dhuruar, falenderoj Interin per kete mundesi. Milano me pelqen shume, shpresoj te kem mundesine per tjua kthyer ata dashuri. FORZA INTER”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.