Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,713 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabriel Jesus, Interi e ka shume seriozisht: Ja shifrat e ofertes se pare!

Gabriel Jesus, Interi e ka shume seriozisht: Ja shifrat e ofertes se pare!
Inter Club Staff

Gabriel Jesus eshte kthyer ne kryefjalen e merkatos se Interit ne keto dite te nxehta vere.

Pas deklarates se Erick Thohir ne mbledhjen e keshillit administrativ ku u be edhe hyrja e Suning, kuotat e lojtarit te ri brazilian jane rritur goxha ne radhet e Interit, pavarsisht veshtiresive te medha ne arritjen e lojtarit. Sipas asaj qe tregohet nga La Repubblica, Interi ka formalizuar nje oferte rreth 30 milione euro ne total. A do te mjaftojne per te bindur Palmeiras dhe njerezit qe kane ne zoterim kartonin e lojtarit? Te presim e te shohim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.