Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,081 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gabriel Jesus, sulmi i ri i Interit kap shifren 30 milione euro: Lajme pozitive nga Brazili!

Gabriel Jesus, sulmi i ri i Interit kap shifren 30 milione euro: Lajme pozitive nga Brazili!
Inter Club Staff

Interi insiston per Gabriel Jesus, por edhe Juventusi eshte ne pritje. 

Gazzetta dello Sport tregon te rejat e fundit per lojtarin brazilian te datelindjes 1997.

“Ne pjate ne oferten e re ka 30 milione euro nga ana e Interit. Nje investim i rendesishem qe e vendos Interin ne pole position per te mundur konkurencen per lojtarin. Lajmet e fundit nga Brazili jane teper pozitive dhe tregojne nje Gabriel Jesus qe eshte drejt Milanos. Interi vetem qe ta kete lojtarin ne organik, i ka komunikuar lojtarit dhe familjes se tij se eshte i gatshem ta lere ne Brazil tek Palmeiras deri ne fund te vitit 2016, kur mbaron edhe kampionati Brazilian”.

Gjithashtu edhe mardhenia e ngushte me agjentin Giovanni Branchini jep shprese per kampin zikalter, pavarsisht konkurences se forte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.