Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

943 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gagliardini: “Ajo qe me nxeh me shume se cdo gje eshte fakti qe…”

Gagliardini: “Ajo qe me nxeh me shume se cdo gje eshte fakti qe…”
Inter Club Staff

Roberto Gagliardini pas ndeshjes ka folur per mikrofonat e Inter TV.

Gagliardini e ka komentuar keshtu fitoren e sotme te Interit ne Marassi:

“Jam shume i lumtur per paraqitjen time por edhe per ate te skuadres time mbi te gjitha.”

“Nje prezantim i denje kunder nje skuadre te madhe qe ka bere gjithmone mire ne shtepi.”

“Ka qene nje fitore e merituar. Jam i lumtur si per grumbullimin me kombetaren por edhe per paraqitjen time. Ka qene pozitive.”

“Nje rezultat teper i rendesishem per ne. Ajo qe me nxeh me shume eshte fakti qe ne jemi keta dhe jo ata te dy muajve te fundit.”

“Kemi pasur nje renie. Por tani do te ringrihemi. Bashke. Dua ti bej gjithashtu komplimentat e mia Mauros per 4 golat dhe shifren e 100 ne Serie A. Dicka e cmendur, jemi me fat qe e kemi ne skuader.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.