Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

798 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Galliani: “Jemi larguar nga Silvestre. Sot me Interin…”

Galliani: “Jemi larguar nga Silvestre. Sot me Interin…”
Andi Prifti

Adriano Galliani shpjegoi se çfare ka ndodhur mes Interit dhe Milanit per SIlvestre perpara se te fillonte shorti per sezonin e ri te Serise A 2013/14: “Ne vend qe te afroheshim ne jemi larguar, keshtu qe do bisedojme per objektiva te tjere. Po largohemi nga Silvestre.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.