Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

82 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Galliani: “Mazzarri-Inter, nivel i larte konkurrimi”

Galliani: “Mazzarri-Inter, nivel i larte konkurrimi”
Andi Prifti

I intervistuar nga gazetaret perpara ndeshjes se dhenies se lamtumires nga futbolli nga Kaladze, administratori i deleguar i Milanit Adriano Galliani ka komentuar ardhjen e Walter Mazzarri tek Inter: “Ardhja e Mazzarri tek Inter dhe e Benitez tek Napoli do te rrisin nivelin e konkurrimit ne kampionat“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.