Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,135 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Galliani viktime e nje shakaje telefonike dhe zbulon merkaton e Milanit ne transmetim direkt…

Galliani viktime e nje shakaje telefonike dhe zbulon merkaton e Milanit ne transmetim direkt…
Inter Club Staff

Adriano Galliani ka qene viktime e nje shakaje telefonike nga ana e emisionit “Tutti pazzo per RDS” dhe ka zbuluar disa levizje te merkatos se Milanit.

Galliani kujtoi se e telefonoi Presidenti i Sampdorias Ferrero. Ja fjalet e tij: “A do te largoj Inzaghin? Jo, jo, nese nuk ndodh ndonje katastrofe biblike do te vazhdojme me te deri ne fund te sezonit. Me pas te shohim. Merkato? Une po kerkoj nje sulmues pyke por vetem ne huazim dhe do te perfundoj duke blere Osvaldon ose Destron. Ti Okeken e jep ne huazim me te drejte blerje, apo jo? Tani po punoj per kete, do behem i gjalle nese do te kete ndonje te re.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.