Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

514 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ganz: “Interi eshte per skudeto. Pres Militon”.

Ganz: “Interi eshte per skudeto. Pres Militon”.
Ardis
  • On 17/09/2013, 12:10

Ish sulmuesi i Interit Maurizio Ganz, ka dhene nje interviste ne emisionin ‘Processo del lunedi’ ne Rai Sport, dhe ka bere nje analize te Interit duke i hapur dyert per rrugen e skudetos: “Besoj qe Interi ka treguar personalitet me Mazzarrin i cili i ka rigjeneruar lojtaret qe dukeshin te humbur. Ne aspektin e lojes dhe te gatishmerise se skuadres per te luajtuar topin, skuadra eshte e rrezikshme, pa harruar qe Interi duhet akoma te rekuperoje nje lojtar themelor si Diego Milito. Besoj qe Interi mund te behet shume i bezdisshem per skuadrat e tjera. Skudeto? PO sipas meje”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.