Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 26, 2020

Scroll to top

Top

1,639 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gare madheshtore e Laxalt kunder Spanjes: shkon ne gjysemfinale!

Gare madheshtore e Laxalt kunder Spanjes: shkon ne gjysemfinale!
Ardis
  • On 07/07/2013, 8:58

Arritje e madhe per Uruguajin ne Boterorin Under 20 qe po behet ne Turqi. Kombetarja uruguajane ka siguruar nje post ne gjysemfinale, duke fituar kunder Spanjes 1 me 0. Golin e fitores e ben Avenatti ne pjesen e pare shtese. Neo-Interisti Laxalt, ne fushe per 120 minuta, luan nje gare madheshtore dhe me shume sakrifica. Ne pritje qe ti bashkohet Interit, ai po rritet nga ndeshja ne ndeshje. Tashme e pret ndeshja e gjysemfinales kunder Korese dhe me pas grumbullimi stervitor i Mazzarrit me interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.