Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,077 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gasperini: “Barazimi me Lazion? Jam i lumtur edhe per interistet! Nuk eshte se…”

Gasperini: “Barazimi me Lazion? Jam i lumtur edhe per interistet! Nuk eshte se…”
Bujar Berishaj

Duke e ndalur Lazion me nje barazim, Atalanta i ka lejuar Interit qe te kthehet te shpresoj per kualifikimin ne Champions League.

Keshtu, sot trajneri Gian Piero Gasperini ka fituar zemrat e tifozeve interiste, pas divorcit te tij me Interit dhe disa deklaratave jo te buta ne drejtim te klubit per ate eksperience.

Dhe i intervistuar mbi kete dashamiresi te rinovuar, tekniku italian ka qeshur dhe ka thene: “Nuk eshte asnjehere ceshtje identiteti, ceshtje e Interit, Lazios apo Atalantas… por me njerezit”.

“Askush nuk e ka me nje skuader ose me nje tjeter. Te them qe jam i lumtur per interistet, edhe pse akoma me shume per ata te Atalantas”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.