Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,345 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gati nje banderole per Mourinhon nga tifozet zikalter. Mancini nderkohe…

Gati nje banderole per Mourinhon nga tifozet zikalter. Mancini nderkohe…
Inter Club Staff

Tifozet Interist jane gati qe te mirpresin Jose Mourinhon ne Meazza. Tek Sky tregojne se ka nje surprize te kendeshme per ish tranjerin zikalter e me sakte behet fjale per nje banderole.

Interi do te jete e fokusuar ne fushe tek Sampdoria dhe djemte e Mancinit jane te vendosur qe te mos deshtojne ne kete ndeshje. Cdo gje jashte fushe nuk duhet ti interesoje deri ne vershellimen e arbitrit. Grumbullimi ne Appiano duhet te kete sherbyer edhe per kete, per bashkimin e grupit dhe per perqendrimin e tyre. Mancio ka emergjence ne mesfushe dhe do mundohet te ndryshoje dicka edhe pse lojtaret qe ka ne dispozicion numerohen me gishtat e dores. Pritet qe te luaje Felipe Melo bashke me Brozovic dhe Gnoukouri. Ky i fundit ka luajtur vetem nje ndeshje ne kampionat kete vit. Ne ditet e kaluara jane provuar shume formacione: Perisic ne te majte dhe Ljajic ne te djathte, por duhet kuptuar nese do te luajne te gjithe apo Mancio do te hedhe ne fushe edhe nje here treshen Palacio, Eder dhe Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.