Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 22, 2020

Scroll to top

Top

2,092 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazeta spanjolle AS vazhdon te mos i besoje syve: Ja super skuadra qe do krijonte Interi me Modric!

Gazeta spanjolle AS vazhdon te mos i besoje syve: Ja super skuadra qe do krijonte Interi me Modric!
Inter Club Staff

Gazeta madrilene AS duket se vazhdon me habine e saj per blerjen e mundshme nga ana e Interit te te Luka Modric. 

Ai per dite me radhe eshte tema e dites se merkatos ne Itali por tashme edhe ne Spanje nuk flitet per gje tjeter vecese mundesine e largimit te Luka Modric drejt Interit.

Para pak minutash ka qene radha e gazetes spanjolle AS e cila ka postuar formacionin e Interit me ane te nje video dhe ka shkruar: “Kjo eshte skuadra e pabesueshme qe Interi do te krijonte me blerjen e Luka Modric.”

Nderkohe, ky eshte formacioni i Interit sipas AS:

Ne porte, Samir Handanovic.

Mbrojtes i krahut te djathte, Sime Vrslajko.

Mbrojtes qendre: Stefan De Vrij. 

Mbrojtes qendre: Milan Skriniar.

Mbrojtes i krahut te majte: Kwadwo Asamoah.

Ne mesfushe: Radja Nainggolan.

Ne mesfushe: Marcelo Brozovic. 

Ne mesfushe: Luka Modric.

Ne krahun e majte te sulmit: Ivan Perisic. 

Ne krahun e djathte te sulmit: Matteo Politano. 

Ne qender te sulmit: Mauro Icardi.

Nderkohe kjo eshte video nga AS ku tregon grafikisht edhe formacionin zikalter:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.