Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

223 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazetari i njohur italian Ravezzani hedh dyshime te forta mbi qendrimin e Interit: “Do me pelqente ta dija mendimin e tyre.”

Gazetari i njohur italian Ravezzani hedh dyshime te forta mbi qendrimin e Interit: “Do me pelqente ta dija mendimin e tyre.”
Inter Club Staff

Me sa duket, gazetari i njohur italian Ravezzani ka dyshime te forta ne lidhje me pozicionin e Interit per sa i perket rifillimit te Serie A.

Ai ne nje postim ne Twitter eshte shprehur se do te ishte shume kurioz se cfare qendrimi ka mbajtur klubi i Zhang ne te gjithe kete histori.

“Pertej votimit ne Lega Calcio, Juve dhe Milan kur i kam kontaktuar me kane thene se jane shume te favorshme qe Serie A te rifilloje.”

“Natyrisht ata duan qe te merren masat e duhur per te mbrojtur shendetin e te gjithe lojtareve.”

“Por do te me pelqente shume te merrja vesh edhe pozicionin e Interit, kushdo qofte ajo.”

Ky ka qene komenti i ploite ne Twitter drejtori i TeleLombardia, Fabio Ravezzani i cili eshte shprehur keshtu ne lidhje me pozicionin e Interit per rifillimin e kampionatit.

Ne nje fare menyre ai ka zbuluar se ka tentuar te flase me Interin por nga zikalterit nuk ka arritur te marre asnje koment ne lidhje me kete ceshtje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.