Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

601 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazetat Angleze: Inter ka kerkuar Zouma si huazim?

Gazetat Angleze: Inter ka kerkuar Zouma si huazim?
Adonis Rexha

Gazetat Angleze vazhdojne te flasin per transferimet qe mund t’i beje Interi gjate kesaj merkatoje. Duke u bazuar ne shkrimin e The London Evening Standard, Interi mund te kete shtuar ne listen e deshirave te saj Kurt Zouma. Francezi mund te largohet si huazim nga Chelsea nese Londinezet vendosin qe ta sjellin nje mbrojtes tjeter me eksperience ne klub. Monaco dhe Sunderland jane dy klubet tjera qe jane te interesuar per mbrojtesin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.