Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

594 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazetta – Thohir do te jete ne Milano. Ne Meazza te shtunen ne mbremje.

Gazetta – Thohir do te jete ne Milano. Ne Meazza te shtunen ne mbremje.
Ardis
  • On 23/10/2013, 12:19

“Aksioneri i ardhshem i maxhorances te Interit mund te vije qe neser ne Milano qe te ndjeke Asamblene e Aksionereve te enjten (edhe pse nuk do te jete akoma e tij) qe me pas te jete prezent te shtunen ne mbremje ne sfiden kunder Verones dhe me pas te kthehet ne Jakarta, ne pritje per tu kthyer ne Itali ne gjysmen e nentorit, kur do te jete kalimi i fundit i 70% te kuotave zikalter ne duart e ISC, shoqeri e krijuar sebashku me aksioneret e tjere Roeslani dhe Soetedjo. Gazzetta dello Sport zbulon keshtu hapat e para italiane te Erick ThohirThohir ka programuar ardhjen ne Milano me dy nga kater femijet per te filluar nje realitet te ri. Udhetimi i dites se neserme nuk eshte shume i sigurte dhe eshte ne qender te telefonatave dhe sms-ve qe shkembejne ai me Massimo Moratti cdo dite. Eshte e qarte qe manjati indonezian nuk ka gjakun zikalter te Morattit, por ne ditet ne vazhdim ka filluar transfuzioni i ‘gjakut'”, shkruhet ne gazete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags