Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,642 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzeta – Branca dhe Ausilio vene ne prove Europen: nga Dzeko tek lucas. Por nese Icardi dhe Milito japin garanci, zero ardhje.

Gazzeta – Branca dhe Ausilio vene ne prove Europen: nga Dzeko tek lucas. Por nese Icardi dhe Milito japin garanci, zero ardhje.
Ardis
  • On 06/12/2013, 14:04

Sondazh europian per Interin, ne kerkim te nje sulmuesi funksional per projektin taktik te Mazzarrit“Dyshja e merkatos Branca&Ausilio po provojne terrenin te te gjithe sulmuesve ne Europe: kush nuk eshte i lumtur, kush luan pak, kush ka deshire te ndryshoje ambjent. Jane raste praktikisht te pamundura per tu arritur (Dzeko, per momentin, ose Jovetic), jane sulmues qe do te ndryshonin pak (Rondon ose Mitroglu, tashme i demtuar), ka goditje te vjetra (Lavezzi), ose te tipit Lucas Moura, ose lojtare qe do te ktheheshin tek derguesi (Menez?)”, shpjegon Gazzetta dello Sport. Por gjithcka do te varet nga garancite fizike qe do te kene ne javet e ardhshme Milito dhe Icardi“Nese dy argjentinasit do te hynin ne fushe per te mos dale me, do te kishte nje repart sulmi te kompletuar ose te qendrojne keshtu pa sakrifikuar Belfodil, qe ndryshe do te jete me shume jashte sesa brenda”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.