Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Alarm Perisic: ne rrezik ndaj Juventusit. Neser vendoset sepse…

Gazzetta – Alarm Perisic: ne rrezik ndaj Juventusit. Neser vendoset sepse…
Inter Club Staff

Ivan Perisic do te humbase ndeshjen e sotme ne Europa League per nje problem fizik qe nuk eshte specifikuar me detaje, por mendohet te jete nje shqetesim muskular.

Gazzetta dello Sport provon te qartesoje situaten mbi te gjitha ne prag te ndeshjes shume te rendesishme ndaj Juventusit: “Dje sulmusi i krahut te Interit ka humbur stervitjen per shkak te nje demtimi muskular ne njeren kembe, ka bere me dije Interi. Nuk duket asgje e rende, por jemi pak dite nga ndeshja e madhe ndaj Juventusit dhe nje minimum alarmi eshte e pamundur te mos ekzistoje ne prag te saj: sigurisht dita me e rendesishme do te jete e premtja ku do te vendoset gjithcka pas stervitjes nese Perisic do te jete ose jo.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.