Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,847 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Alvarez i papermbajtshem: nje ‘blerje’ e cmuar.

Gazzetta – Alvarez i papermbajtshem: nje ‘blerje’ e cmuar.
Ardis
  • On 23/09/2013, 10:52

Nje tjeter prove e madhe e Ricky Alvarez dhe Gazzetta dello Sport i thur elozhe: “Eshte ai blerja me e cmuar e Interit. Gjallerues, efikas, i papermbajtshem. Mazzarri e ka rigjeneruar dhe po merr frytet. Argjentinasi ka shenuar, ka dhene asist per te shenuar gol, ka qene prezent pothuajse ne te gjitha aksionet e Interit”, shkruhet ne gazete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.