Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,306 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Banega perseri titullar sot. Pioli ka nje plan: dy detyra taktike per te sot…

Gazzetta – Banega perseri titullar sot. Pioli ka nje plan: dy detyra taktike per te sot…
Inter Club Staff

Duket e sigurt qe Interi sot do te gjeje nga minuta e pare Banega dhe Kondogbia.

Kete gje e nenvizon Gazzetta dello Sport ne sajtin e saj online: “Argjentinasi eshte zevendesimi ideal dhe me i thjeshte per Joao Marion. Ai do te aktivizohet si trekuartist dhe nuk do te jete pergjeges vetem per manovren sulmuese por edhe per te ndaluar ate laziale. Do te jete i pari qe do te sulmoje pas Icardit mesfushorin e Lazios, Lucas Biglia per te evituar qe topat te shkojne lehtesisht tek sulmusesit e kundershtareve e qe detyroje ata qe te humbasin topin ne topat e gjate. Argjentinasi nuk luan titullar qe prej 2 dhjetorit, ne ate 0-3 ndaj Napolit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.