Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,106 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Banega tek Sevilla mbyllet sot. CSKA eshte mbi Medel, por…

Gazzetta – Banega tek Sevilla mbyllet sot. CSKA eshte mbi Medel, por…
Inter Club Staff

Ende per tu deshifruar e ardhmja e Stevan Jovetic, por dy shitje mund te konkretizohen shume shpejt.

“Medel ka mare shume oferta nga Turqia deh Russia, por duket se CSKA eshte klubi me i binur per te shtyre perpara per lojtarin – lexohet ne faqet e Gazzetta dello Sport -. Hapa perpara edhe per Banega tek Sevilla: mungon vetem firma dhe gjithcka do te mbyllet per 9 milione euro plus bonuse (cdo euro ne kete marreveshje do te quhet fitim per Interin duke qene se ka ardhur me parameter zero) sot.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.