Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

415 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Bardi tashme enderron: kerkon besnikeri te larte ndaj Interit.

Gazzetta – Bardi tashme enderron: kerkon besnikeri te larte ndaj Interit.
Ardis
  • On 28/09/2013, 14:42

Francesco Bardi ka nje enderr: besnikeri te larte ne porten e Interit. E zbulon Gazzetta dello SportBardi ka qene gjithmone portier qe i vogel. Derime tani, me noten mesatare 6,7, eshte portieri me i mire ne Serie A dhe 4 golat e pesuar e pozicionojne ate ne mbas De Sanctis (1) dhe Handanovic (2)”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags