Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 20, 2020

Scroll to top

Top

1,299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Bastoni, Biraghi dhe Esposito: tre surprizat per ndaj Parmes

Gazzetta – Bastoni, Biraghi dhe Esposito: tre surprizat per ndaj Parmes
Inter Club Staff

Barella, Gagliardini dhe Brozovic do te formojne perseri mesfushen e Interit edhe ndaj Parmes. 

Duke pare mungesen e Vecinos dhe Sensit, do i takoje perseri atyre te treve qe te luajne nga minuta e pare.

E njejta gje vlen edhe per Candreven dhe Lautaron: edhe ata do te jene titullare neser.

Sipas Gazzetta dello Sport, ndryshimet qe do te ndodhin ne krahasim me ndeshjen ndaj Dortmund, jane tre: Bastoni ne mbrojtje, Biraghi ne te majte dhe njeri ndermjet Esposito (favorit) dhe Politanos ne sulm per te lene nje ndeshje pushim Lukakun.

Do te pushoje De Vrij, Godin do te kaloje ne qender.

FORMACIONI I MUNDSHEM (3-5-2): Handanovic; Skriniar, Godin, Bastoni; Candreva, Gagliardini, Brozovic, Barella, Biraghi; Esposito, Lautaro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.