Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,938 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Bastoni, Interi ka vendosur per te ardhmen e tij. Djaloshi i ri Italian do te…

Gazzetta – Bastoni, Interi ka vendosur per te ardhmen e tij. Djaloshi i ri Italian do te…
Inter Club Staff

Nje tjeter mbrojtes zikalter ka shkuar ne huazim diku per te luajtur me shume dhe po ben shume mire ne skuadren e tij: po flasim per Alessandro Bastonin. 

Edhe ai po ashtu si Gravillon dhe Vanheusden ka zhvilluar mjaft ndeshje te mira dhe Interi po mendon gjithashtu per te ardhmen e tij ne vere bashke me dy lojtaret e tjere.

“Bastoni do te rikthehet ne baze ne qershor. Do te rikthehet per te qendruar.”

Keshtu shprehet e sigurt Gazzetta dello Sport per talentin e ri italian.

Kete gje me sa duket Interi ja ka bere me dije edhe drejtuesit sportiv te Parmes, Faggiano qe dy dite me pare ishte ne seline zikalter per te diskutuar per te.”

“Keshtu Parma ka marre vesh se eshte e pamundur qe ta mbajne edhe nje sezon tjeter Bastonin ne Reggio Emilia.”

“Bastoni do i bashkohet De Vrij, Skriniar dhe Godin sezonin e ardhshem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.