Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Bentivegna: “Refuzova Interin, pa diellin isha i merzitur”

Gazzetta – Bentivegna: “Refuzova Interin, pa diellin isha i merzitur”
Bujar Berishaj

Talenti i Palermo Primavera, Accursio Bentivegna ka treguar tashme, kualitetet e tij te medha ne 3 ndeshjet e para te Turneut Viareggio, duke shenuar plot 4 gola.

Tashme golashenuesi me i mire, xhevahiri italian ka zbuluar nje prapaskene te merkatos sa i perket te kaluares: “Bera nje prove me Interin, nuk me pelqente ambienti, qyteti. Si femije kam qene gjithmone i lidhur me diellin  dhe ne ato tre dite ne Milano nuk e kam pare kurre. Isha i merzitur dhe mendimi per familjen qe e kisha larg me ka derguar ne krize.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.