Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,228 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Biabiany ne sprint drejt Eder, Pioli ne fushe me nje 3-4-3: ja formacioni i mundshem!

Gazzetta – Biabiany ne sprint drejt Eder, Pioli ne fushe me nje 3-4-3: ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Jo vetem Pinamonti dhe Miangue. “Ai qe u pa gati diten e enjte ne kupe eshte edhe Jonathan Biabiany. Jonathan rrezikon ti zere vendin Eder ne 3-4-3 qe do te hidhet neser ne fushe e qe do te jete skuadra anti-Genoa ne kerkimin e fitores se gjashte rresht ne San Siro, ndermjet kampionatit dhe Europa League.”

Kete gje e shkruan sot La Gazzetta dello Sport, e cila shton: “Francezi ka treguar se eshte i zoti per te mbuluar komplet krahun e tij ne nje sistem loje qe do te jepte me shume mbulim ne mbrojtje, ne nje formacion ku D’Ambrosio do te zinte vendin e Ranocchias, i cili ka nje problem me gjurin”.

Per sa i perket te tjerave, Joao Mario ka tejkaluar konkurncen e Kondogbia, ndersa ne te majte, duke pare skualifikiin e Ansaldit, hapsire per Nagatomon. Ja formacioni i mundshem:

INTER (3-4-3): Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo; Biabiany, Brozovic, Joao Mario, Nagatomo; Candreva, Icardi, Perisic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.