Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,260 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Biabiany tashme Interist: Dje ishte prezent ne Interello per…

Gazzetta – Biabiany tashme Interist: Dje ishte prezent ne Interello per…
Inter Club Staff

Jonathan Biabiany, ne pritje qe Interi ti ofroje kontrate, tashme po sillet si nje lojtar zikalter, sic e shpjegon edhe Gazzetta dello Sport ne faqet e saj.

Dje mbasdite lojtari eshte paraqitur ne Interello, qendren sportive te dedikuar per lojtaret e akademise se Interit. Francezi, i cili ka zgjdhur kontraten e tij me Parmen, po ndjek nje program te rikthimit te gjendjes fizike per aktivitet sportiv dhe dje ka zhvilluar pak pune atletike.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.