Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,604 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Borja Valero ka zgjedhur: do te jete Inter! Koha…

Gazzetta – Borja Valero ka zgjedhur: do te jete Inter! Koha…
Inter Club Staff

“Interi dhe Borja Valero pritet qe te bashkohen zyrtarisht ndermjet te henes ose te martes se ardhshme, edhe pse te gjitha praktikat do te kompletohen vetem ne fillim te korrikut.”

Kete gje e zbulon La Gazzetta dello Sport, qe e jep si te mbaruar kalimin tek zikalterit te spanjollit: “Nje martese qe do te bente me te lumturin nga te gjithe vetem nje person: Luciano Spalletin, i cili nuk e ka mohuar kurre pelqimin e tij per mesfushorin 32 vjecar spanjoll. Duhet mbyllur edhe ndonje detaj i vogel ndermjet zikalterve dhe Fiores, nderkohe qe lojtari duket se e ka mare vendimin per te kaluar tek Interi, nje vendim qe pritet te lere nje shije mjaft te hidhur tek tifozet viole. Fiorentina, e kjo duhet theksuar, deshiron qe lojtari ta pranoje publikisht se ka kerkuar vet shitjen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.