Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Borja Valero ne dispozicion qe prej 6 korrikut!

Gazzetta – Borja Valero ne dispozicion qe prej 6 korrikut!
Inter Club Staff

“Fiorentina po pret qe Borja Valero te rikthehet ne Itali perpara se te jane dakordesine e saj per shitjen e tij tek Interi”.

Keshtu shkruan sot Gazzetta dello Sport, e cila shpjegon edhe situaten relative te 32 vjecarit spanjoll qe aq shume deshirohet nga Luciano Spalleti: “Drejtuesit Viole ne fakt deshirojne qe te jete pikerisht 32 vjecari spanjoll qe te mare persiper pergjegjesine e ndarjes: do te jete interesante te degjohet mendimi i djaloshit, i cili eshte totalisht dakort me nje kalim ne Milanon zikalter. Borja ka qene e vetmja kerkese e Spalletit dhe me siguri do te jete prezent qe prej dites se pare te grumbullimit ne Riscone di Brunico (6 korrik): kontrate trevjecare per te, 6-7 milione euro ne kasat e Fiorentines.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.