Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Brenda M’Vila dhe Andreolli? Mazzarri ndryshon: ne fushe 3 braziliane

Gazzetta – Brenda M’Vila dhe Andreolli? Mazzarri ndryshon: ne fushe 3 braziliane
Ardi Deda

Parashikim interesant, ai i Gazzetta dello Sport, sipas se ciles Vidic mund te pushoje pas gabimit ne Palermo. Ne vend te tij mund te luaje Andreolli qe ka luajtur mire kunder Sassuolos. Per pjesen tjeter Mazzarri eshte i orientuar te ndryshoje anesoret: brenda Jonathan dhe Dodo ne vend te D’Ambrosio dhe Nagatomo. Kthehet nga minuta e pare Hernanes, fanelle e mundshme titullari dhe per M’Vila.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.