Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,825 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Brozovic, Casemiro apo Xhaka: Mazzarri i quan baste! Vetem Berhami…

Gazzetta – Brozovic, Casemiro apo Xhaka: Mazzarri i quan baste! Vetem Berhami…
Inter Club Staff

Walter Mazzarri do ta pranonte nje ‘bast’ por jo dy. Nese M’Vila do te vije pas sezonit jo te mire te Rubin, ai konsiderohet nje bast dhe tekniku i Interit si mesfushor te dyte deshiron nje lojtar qe i jep siguri.

“Per Mazzarrin, qe vazhdon te quaje si bast Kovacic dhe Icardi – baste jane edhe Brozovic, Casemiro dhe Mbia”. shkruan e perditshmja ITaliane dhe flet me keto terma edhe per Xhaken, 21 vjecarin e Borussias.

E vetmja siguri per Mazzarrin mesa duket eshte Valon Berhami, i cili tekniku e deshiron me ngulm tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.