Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,125 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Brozovic ne avantazh ndaj Joao Mario: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Brozovic ne avantazh ndaj Joao Mario: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Shume pak dyshime formacioni per Spallettin.

Sipas La Gazzetta dello Sport, teknikut nga Certaldo do i duhet te zgjedhe vetem se kush do te luaje pas shpines se Icardit sepse te tjeter i ka vendosur tashme. Ne liste per nje bluze titullari jane Brozovic (favorit) dhe Joao Mario. Alternativa eshte Cancelo, i cili do te sillte spostimin qendror te Perisic ose Candreves. Tjeter nyje per tu zgjidhur eshte mbrojtesi i krahut te majte, me Nagatomon perpara Dalbert. Ky eshte formacioni i mundshem sipas Gazzetta dello Sport:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Miranda, Nagatomo; Gagliardini, Borja Valero; Candreva, Brozovic, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.