Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

11,638 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Buzeqesh Conte ne prag te ndeshjes me Leccen: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Buzeqesh Conte ne prag te ndeshjes me Leccen: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Ishte krijuar me te vertete nje klub me lojtare te padisponueshem ne shtepine e Interit muajt e fundit. 

Por me sa duket, sipas asaj qe thote Gazzetta dello Sport, per gezimin e Contes ndaj Lecces do te mungoje vetem nje lojtar.

Jo se ai eshte i gezuar se po mungon vetem nje (D’Ambrosio), por eshte i gezuar sepse tashme ka vetem nje lojtar te demtuar. Dicka qe nuk ndodhte prej muajsh tek Interi.

Edhe Asamoah eshte me mire dhe do te jete ne pankine.

Nderkohe, tekniku gjen Skriniar dhe Barella pas skualifikimeve respektive. Nga minuta e pare do te luaje Candreva, Sensi, Biraghi, Bastoni, De Vrij de Lautaro, lojtare qe ishin jashte nga titullaret e ndeshjes ne kupe ndaj Cagliarit.

FORMACIONI I MUNDSHEM I INTERIT (3-5-2): 

Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Candreva, Barella, Brozovic, Sensi, Biraghi; Lukaku, Lautaro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.