Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

1,611 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Caceres eshte ftuar ne Appiano per nje periudhe te gjate prove: Vendos De Boer!

Gazzetta – Caceres eshte ftuar ne Appiano per nje periudhe te gjate prove: Vendos De Boer!
Inter Club Staff

Pas demtimit ne thembren e akilit, Martin Caceres po stervitet shume fort tashme prej javesh qe te rikthehet ne gjendje te mire.

Aktualisht ai eshte lojtar i lire dhe ish lojtari i Juventusit mund ti beje pune Interit sipas asaj qe konfirmon Gazzetta dello Sport.

“Shume shpejt, uruguajani 29 vjecar duhet te ftohet nga Interi ne Appiano Gentile per nje periudhe te gjate stervitjesh: ne fakt eshte nje prove e tejzgjatur per te pare nese ja vlen ti ofrojne nje kontrate. Do i takoje mbi te gjitha De Boer per te vleresuar mundesine per te blere lojtarin, duke pare se ai mund te luaje edhe pa ardhur merkato e Janarit sepse eshte lojtar i lire.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.