Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

296 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Cagliari eshte e gatshme per Biraghin, por…

Gazzetta – Cagliari eshte e gatshme per Biraghin, por…
Ardis
  • On 23/08/2013, 12:22

Cagliari kembengul per Biraghin. E zbulon Gazzetta dello Sport. Mbrojtesi i krahut eshte futur ne merkato dhe per te nuk dihet akoma se cfare do ti sjelle e ardhmja. Jo vetem Cagliari, ne fakt: mbi Biraghin eshte edhe Catania qe nuk heq dore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.