Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,814 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Cancelo, zyrtarizim dhe stervitje. Numri i bluzes? Ose 2 ose 7…

Gazzetta – Cancelo, zyrtarizim dhe stervitje. Numri i bluzes? Ose 2 ose 7…
Inter Club Staff

Sot, ose me sakte, perpara drekes, Interi pritet qe te zyrtarizoje perfundimisht blerjen e Joao Cancelos.

Dje u zhvilluan vizitat mjekesore per ish-lojtarin e Valencias. “Zyrtarizimi eshte shtyre me disa ore per shkak se dje jane zgjidhur disa probleme te vogla burokratike nga agjenti i lojtarit Jorge Mendes dhe drejtori sportiv zikalter Piero Ausilio – shpjegon Gazzetta dello Sport -. Kete mengjes, Luciano Spalletti e pret ne Suning Training Center per stervitjen e pare te grupit. Kohe nuk ka shume dhe transferta e Romes eshte vetem te shtunen.

Numri i fanelles? Tek Interi eshte i lire si numri 2 (te cilin e ka mbajtur vitin e kaluar tek Valencia) si dhe numri 7 (i lene bosh prej pak ditesh nga Kondogbia dhe qe Cancelo ka pasur kete sezon tek Valencia perpara se te largohej).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.