Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,171 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Candreva i ka thene ‘po’ Interit: Ja situata

Gazzetta – Candreva i ka thene ‘po’ Interit: Ja situata
Inter Club Staff

Tashme lista e blerjeve per krahun e djathte te sulmit zikalter duket se eshte reduktuar ne vetem dy emra. 

Pra, jo vetem Berardi, por Gazzetta dello Sport flet edhe per situaten relative te Antonio Candrevas: “Me Lazion qe kerkon 25 milione euro dhe oferta e Interit nuk i kalon 16 milionet plus dy bonuse. Me ‘ok’ e kinezeve mund te rritet edhe pak oferta nese nuk do te arrihet dot te Berardi. Per 29 vjecarin Italian – qe i ka thene madje ‘po’ Interit – duhet mundur edhe konkurenca e Napolit dhe Chelseas. Mbi te gjitha skuadra e re e Antonio Contes i ka te gjitha mundesite ekonomike per te kenaqur Lazion dhe Lotiton.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.