Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,053 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Candreva, rritje dhe rinovim deri ne 2021. Por asnje klauzole…

Gazzetta – Candreva, rritje dhe rinovim deri ne 2021. Por asnje klauzole…
Inter Club Staff

Sic eshte treguar ne oret e meparshme nga mediat ne itali, ne shtepine Inter kane filluar tratativat per te zgjatur kontraten e Antonio Candreves.

Sulmuesi i kombetares italiane, qe po luan mire ne kete faze te pare te kampionatit, do te zgjase me nje vit kontraten e tij me Interin nga 2020 deri ne 2021. Nuk do te shtohet asnje klauzole ne kontraten e lojtarit por ky i fundit do te mare nje rritje rroge nga 2,2 milionet aktual e mund te arrije ne 2,7 milione euro. Kete gje e zbulon Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.