Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,590 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Candreva vs Eder per nje bluze titullari: Ja 11 e De Boer

Gazzetta – Candreva vs Eder per nje bluze titullari: Ja 11 e De Boer
Inter Club Staff

Po afron debutimi per Frank De Boer dhe po afron edhe ndeshja e pare e sezonit ne Serie A per Interin.

Dje Frank De Boer ka rigjetur ne grup edhe Brozovic dhe Palacion, te cilet jane totalisht te rekuperuar per Veronen. Mungon vetem Ansaldi dhe Andreolli, te dy te demtuar ne rekuperim e siper.

Sipas Gazzetta dello Sport, mbrojtesi i krahut argjentinas pritet te rikthehet per ndeshjen ndaj Juves. Mbi formacionin anti-Chievo, e perditshmja Italiane thote: “Candreva dhe Eder jane ne balotazh per nje bluze titullari ne krahun e djathte te sulmit. Pas ndeshjes se mire ndaj Celtic, De Boer pritet te perdore te njejtin formacion dhe ne sulm do te jete Perisic, Banega me Eder ose Candreva pas Icardit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.