Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

3,247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Cedric nga minuta e pare ndaj Lazios? Nderkohe De Vrij jashte sepse…

Gazzetta – Cedric nga minuta e pare ndaj Lazios? Nderkohe De Vrij jashte sepse…
Inter Club Staff

La Gazzetta dello Sport shkruan sot per ndeshjen e neserme te Interit ndaj Lazios dhe nuk e perjashton qe Cedric te debutoje nga minuta e pare me skuadren e re. 

E perditshmja italiane vazhdon me tej: “Mund te jete pikerisht neser dita kur Cedric Soares mund te debutoje me Interin ne Kupen e Italise ndaj Lazios.”

“Por kujdes, jashte do te jete edhe De Vrij per shkak te nje problemi muskular: hollandezi eshte ndalur dhe nuk pritet te rrezikohet nga Spalletti.”

“Keshtu, ai edhe njehere do te mungoje ndaj Lazios dhe maksimumi do te jete ne pankine. Ne vend te tij do te luaje Miranda i cili eshte favorit ndaj Ranocchias.”

“Ne sulm do te luaje Politano i cili me pas do te mungoje per dy ndeshje ne Serie A per shkak te pezullimit te marre nga gjykata sportive.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.