Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2020

Scroll to top

Top

1,186 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Conte, Borussia dhe ai kujtim i bukur me ta: gol dhe fitore ne debutimin e Champions

Gazzetta – Conte, Borussia dhe ai kujtim i bukur me ta: gol dhe fitore ne debutimin e Champions
Inter Club Staff

“Trembedhjete shtator 1995: Antonio Conte, si kapiten i Juventusit debuton ne Champions League.”

“Kundershtari eshte Borussia Dortmund, ne token gjermane: ishte nje debutim teper i rendesishem ai per Conten qe shenoi gol dhe fitoi 3-1.”

Kete gje kujton Gazzetta dello Sport e cila tregon se mbase gjermanet do i sjellin fat edhe Interit duke qene se Contes me pare i kane sjelle.

Interistat shpresojne te gjithe ne nje rezultat pozitiv sot, edhe pse Conte nuk do mund te shenoje dot vete, por mund te shtyje te tijet drejt fitores.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.