Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,430 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Conte i beson mbrojtjes titullare sot: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Conte i beson mbrojtjes titullare sot: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Conte duhet qe te rikthehet sot te besoje tek treshja e mbrojtjes titullare me Godin, Skriniar dhe De Vrij. 

Kete gje e konfirmon La Gazzetta dello Sport e cila vazhdon edhe me tej.

“Pa Sensin, De Vrij eshte regjizori i shtuar i kesaj skuadre me Brozovic qe here pas here mer ndihme nga hollandezi ne ndertimin e lojes.”

“Me Sassuolon dhe kunder Dortmund pikerisht nga kembet e De Vrij kane ardhur assist per golat e Martinez dhe Lukaku.”

“Sot ndaj Brescias nuk do te kete asnje eksperiment. Do te duhen tre piket me patjeter.”

FORMACIONI I MUNDSHEM I INTERIT ESHTE KY: Handanovic; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Gagliardini, Brozovic, Barella, Asamoah; Lukaku, Lautaro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.