Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

794 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Cudia e madhe: Gagliardini nga 1′ dhe Vecino trekuartsit? Ja formacioni ndaj Lazios!

Gazzetta – Cudia e madhe: Gagliardini nga 1′ dhe Vecino trekuartsit? Ja formacioni ndaj Lazios!
Inter Club Staff

Ne prag te sfides te se henes ndaj Lazios, Spalletti po mediton rikthimin ne mbrojtje te Vrsaljko dhe te De Vrij. 

Sipas Gazzetta dello Sport, ne mbrojtje pritet te gjeje hapsire edhe Dalbert per te lene pushim Asamoah.

Por kujdes, ne mesfushe Vecino mund te luaje trekuartist pas shpines se Icardit.

Nderkohe, sipas Gazzetta dello Sport, ky do te jete formacioni i mundshem i Interit:

Samir Handanovic

Sime Vrsaljko

Milan Skriniar

Stefan De Vrij

Henrique Dalbert

Marcelo Brozovic

Roberto Gagliardini

Matteo Politano

Matias Vecino

Ivan Perisic

Mauro Icardi

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Dalbert; Gagliardini, Brozovic; Politano, Vecino, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.